1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ban na ip ?

Discussion in 'General Talk' started by Boom, Oct 8, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Boom

Boom Member

Trophy Points:
    18
    Dobra to juz sa jakies kpiny, Anka dlaczego mi dalas bana na ip? Bo co ? Bo wyzywam tutora dancera [przed tym jak byl tutorem tez go wyzywalem :) ] Wiec dlaczego tera nagle bym mial to zmienic? Nie napisalem nic czego nie powiniem o administracji ;] [nie wliczajac tutow w to ;) ]
    Niesluszny ban na ip od anki ;] pozdro . Czekam na unbana bo bez powodu sie tak nie robi. :D Przejrzyjcie na oczy i zmiencie jej stanowisko (a jesli moj ban jest sluszny prosze przedstawic dowody (Oprocz placzu dancera i Ani ktora mysli ze wyzywam support non stop [przewrazliwiona kobieta] pozdrawiam

2. Boom

Boom Member

Trophy Points:
    18
    Zmienila tera perma na kilka dni? Tak o z dupy? Bo wie ze nie miala mi za co perma wjebac? haha smiech :D

3. Boom

Boom Member

Trophy Points:
    18
    A i prosze o wypowiedz administracji prawdziwej a nie jakiejs podrabianej ktora sie nie zna typu anka lub pseudo tutorkow ;] pozdrowki

4. Anka

Anka Nikt nie wygrał z wódką, tylko Polacy zremisowali. Administrator

Trophy Points:
    69
    Dalam Ci bana na 24h, jednak z racji tego, ze miales lacznie 6 notek, z automatu zbanowalo Cie na 4 dni + IP. Nie masz prawa nikogo obrazac, tymbardziej administracji, bo jestesmy tu dla Was, nie dla siebie.

Patrzac na Twoje wczesniejsze wybryki (obraza administracji najwyzszej) dziwie sie, ze masz jeszcze czelnosc pisac skarge.
    "Doigrales sie"

k.k. likes this.
  5. Boom

Boom Member

Trophy Points:
    18
    Aleeee co ty ******lisz?! Nigdy ***** nawet na tsie nie obrazilem admina to twoje ****ne wymysly są ;] Jedyne kogo obrazam to pseudo tutorkow a to nie jest administracja bo sa zwyklymi petami [kiedys graczami] inna, nizsza liga a do ciebie juz ***** dawno cie ignoruje a ty w kazdym moim tekscie doszukujesz sie obrazy ;]]] To juz nie moja wina ze jestes przewrazliwiona ;] Co az tyle osob cie gnebi ze wszystko odbierasz za obraze itd? Szacunek do PRAWDZIWYCH ADMINOW DO KTORYCH NIE NALEZYSZ TY zawsze bede miec bo to oni postawili fajny serwer i oni wszystko robia a ty tylko siedzisz z dupskiem i banujesz ludzi za nic [ jak sa powody to tez :p ] . Idz lepiej stan w dp i pros dalej Agusie o zdjecia fiutow [bo nie chcesz cyckow, wolisz fiuty] pozdrawiam :) A buczera nie wtracaj w to bo nigdy zlego slowa nie mowilem na niego [ na tsie kierowalem obelgi nie w jego strone]

6. Sram Do Znicza

Sram Do Znicza Jak Ty Chyba Po Wojaku Ziomuś

Trophy Points:
    3
    3 wiadomosci w ciagu 3 min spam , uzywaj tego edit a nie niepotrzebnie nabijasz posty ;x , tutor takze nalezy do administracji nie wazne jaki jest, czy dobry czy zly tutor to tutor

7. Anka

Anka Nikt nie wygrał z wódką, tylko Polacy zremisowali. Administrator

Trophy Points:
    69
    Skoro w tamtym momencie tylko on mowil do Ciebie, a Ty powiedziales "kurwo", to w czyja strone mowiles? Juz nie wspomne o tym, ze to wlasnie on Cie zbanowal na tsie, jak i w grze.

Piszac tutaj, ze tutorzy to pety - sam potwierdzasz slusznosc bana. Dla mnie temat do zamkniecia, ale z racji tego, ze podwazasz moje dzialania - poczekamy na wypowiedz administratorow.

k.k. likes this.
  8. Shadow Dancer

Shadow Dancer New Member

Trophy Points:
    1
    Prawda jest taka, że ban za obrazę należał się Tobie od dłuższego czasu, bo notorycznie obrażasz graczy czy też członków supportu na Helpie czy World Chatcie. Każdy ten temat puszczał mimo uszu, lecz wszystko ma swoje granice.

9. Boom

Boom Member

Trophy Points:
    18
    Dokładnie :) poczekamy i sami ocenia czy dostałem zasłużenie bana ;) nic nie pisałem. Do ciebie co mogło by cię urazic.
    Powiedziałem juz kilka razy psy głosu nie mają :) idź dalej expic póki mnie nie ma Chociaż wtedy coś lvl wbijesz tutorku

Swoją drogą ile razy Shadow np obrazal mnie "kiedy nikt nie widział" ;) to idzie w dwie strony. Podobnie jak z Anka. I nie zaprzeczajcie ze między "soba" nie wyzywacie graczy (którzy "podpadli rzekomo wam") .

10. Shadow Dancer

Shadow Dancer New Member

Trophy Points:
    1
    Na żadnym z chatów Ciebie nie obrażałem. Jedynie odpowiadałem na Twoje zaczepki na Default i priv ;)

11. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    Ban jest słuszny, po prostu odczekaj.

Thread Status:
Not open for further replies.