1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Bo co ja plebs to gorszy?

Discussion in 'Rule Violations' started by potega, Jun 18, 2019.

1. potega

potega New Member

Trophy Points:
    1
  2. sataxim

sataxim Member

Trophy Points:
    8
    I tak tutorzy tacy jak Latika, Nadia, King Rafael czy jak mu tam, nie powinni mieć tutorów, bo się do tego nie nadają. Sami łamią regulamin i dają mute graczom "niewygodnym" dla nich bez powodu. Prawda boli, a że ktoś coś ma a oni nie to ból dupy ciśnie. Mam dużo gorszych screenów, niż ten tutaj.

3. EgzeQutor3

EgzeQutor3 Nadia De Lahoya :)

Trophy Points:
    3
    Ja łamie regulamin ? skończ ******lić śmieci, pokaz mi kiedy ja zmutowalem na tej edycji kogos ?

4. Mateo

Mateo New Member

Trophy Points:
    1
    Osoba stanowczo nadpobudliwa. Tutor powiniec byc osoba bezstronna.
    Dalej caly serwer nie wie dlaczego Rafelo ma tutora. A no tak smianie sie ze sponsorujemy dead server i tylko placz na temat serwera.
    GG dobry wybor.

5. Gostek

Gostek New Member

Trophy Points:
    3
    Napisałem Ci jasno, że nie bylo wtedy przy komputerze... Też jestem człowiekiem i potrzebuje chwili przerwy na swoje osobiste sprawy.

Co do powodu mute.. Help nie jest chatem od takich wiadomosci jak napisałeś. Nie potrzebujesz pomocy związanej z serwerem to nie udzielasz się na helpie. Od luźnych tematów masz World Chat.

Co do traktowania graczy, każdego traktuje na tym samym poziomie, niezależnie od tego, czy ktoś był w administracji czy nie. Nie trzymam żadnej strony, także staram sie każdą sprawe rozwiązać jak najlepiej dla obu stron.

Last edited: Jun 19, 2019
    Slavko likes this.
  6. KING RAFELO

KING RAFELO New Member

Trophy Points:
    3
    Witam bardzo serdecznie zacznijmy od tego ze racja zmutowałem cie doskonale wiesz dlaczego to zrobiłem raz gostek zwrócił ci uwagę raz ja a ja nie będę spamował co 2/3 minuty zmieńcie czat.

Masz rację nadia powinna dostać muta bo gdybym to osobiście widział zrobiłbym to lecz wez pod uwagę czynniki ze nie jestem robotem oraz mam obowiązki na głowie i nie patrze w tibie 24/h tylko zerkam czasami co się dzieje poeta ja również pracuje na komputerze wiec nie możesz mieć do mnie problemu ze zmutowałem ciebie a ją nie bo tego nie widziałem.

Sataxim nawet nie masz pojęcia o czym piszesz tak naprawdę robisz problem i próbujesz coś dopowiedzieć tylko dlatego ze zabijaliśmy cie 5/6 razy dziennie i wyszedłeś z serwera
    wiec nic tak naprawdę nie wiesz na ten temat tylko trochę wysiłku cię to kosztowało żeby pomyśleć i napisać jakieś bzdury.

Powtórzę po raz kolejny help to kanał przeznaczony dla ludzi którzy potrzebują pomocy na temat gry.
    Będę mutował ludzi za pisanie bzdur oraz spamowanie i zaśmiecanie helpa rzeczami które nie maja związku z grą lub waszymi prywatnymi rozmowami .
    Każdego traktuję tak samo ze mam senior tutora to nie znaczy ze jestem wyżej od jakiekolwiek gracza na serwerze . Bo gram tak samo jak wy wszyscy.
    A co do kolegów to raczej nie szukam kolegów/przyjaciół w internecie a tym bardziej na serwerze ich nie posiadam :):)

Tyle ode mnie :)

Last edited: Jun 19, 2019
  7. potega

potega New Member

Trophy Points:
    1
    Ale gosciu nikt na WC nie pisze tylko na helpie. Czy was za przeproszeniem pojebalo nikt nie ma 10 lat zeby go uciszac i mutowac. No bez jaj. Jak ktos bedzie chcial pomoc napisze i kazdy mu odpowie a nie jakis idiota co ma tutora mutuje. Zachowujmy się powazie i wezcie olejcie te muty. Wiadomo jak ktos wyzywa mozna zmutowac.
    To ze macie Tuty to nie oznacza ze jestescie wyzsi :)

Panie RAFELO czy jak ty masz. To najlepiej niech nikt nie pisze na HELPIE. Najlepiej niech kazdy gra na bocie. A tak jakas "rozrywka" jest do czasu... do tych yebanych mutow

8. Gostek

Gostek New Member

Trophy Points:
    3
    "Ale gosciu nikt na WC nie pisze tylko na helpie." - Może czas najwyższy zacząć jakiś luźny temat na World Chacie. W końcu od tego ten chat jest ;p.

"Czy was za przeproszeniem pojebalo nikt nie ma 10 lat zeby go uciszac i mutowac." - Zadaniem Tutora na serwerze jest przede wszystkim pilnowanie kanałów typu "Help". Jak sam regulamin mówi; "

a) Kanały należy używać zgodnie z ich treścią:
    • * Help Polish, English - dowiadywanie się niezbędnych informacji dotyczących gry.
    • * World Chat - tzw. offtopic, czyli rozmowy o wszystkim i o niczym.
    • * Trade - kupno oraz sprzedaż przedmiotów w grze."

"Jak ktos bedzie chcial pomoc napisze i kazdy mu odpowie a nie jakis idiota co ma tutora mutuje." - Jeżeli będziesz pisać jakieś bezsensowne wiadomości to wiedz, że dostaniesz mute na określony czas.

"Zachowujmy się powazie i wezcie olejcie te muty." - Nie będziemy olewać mutowania, poprzez wiadomości, które piszesz na helpie my - Tutorzy możemy nie zobaczyć czyjegoś pytania, prośby lub innej rzeczy związanej z pomocą dotyczącej naszego serwera.

"To ze macie Tuty to nie oznacza ze jestescie wyzsi" - Każdy z nas o tym wie, jesteśmy tak samo graczami jak Wy. Mimo wszystko musimy pilnować chatu, to nasz obowiązek.

"To najlepiej niech nikt nie pisze na HELPIE." - Nie, pisać na helpie można, ale tylko wtedy gdy potrzebujesz pomocy lub jej udzielasz.

Pozdrawiam, Gostek.

9. sataxim

sataxim Member

Trophy Points:
    8
    Tak jak już napisałem wcześniej. Wszystko co niewygodne zostaje zamiecione pod dywan. Niewiem po co tutaj piszesz o tym, że mnie zabijaliście, bo nie ma to nic wspólnego. Ani z tym że przestałem grać, nie znasz powodu, nie wypowiadaj się, proste. Powinny być ankiety/glsowania itp co do rekrutacji tutorów. Aktualnie niektórzy tutorzy nie potrafią mi odpowiedzieć na wiele pytań, bo nie posiadają odpowiedniej wiedzy. To samo z mutowaniem. Co to za mute typu - ktoś coś pisze, obojętnie co nie związanego z grą czy coś niewygodnego i leci mute, bo to nie jest prośba o pomoc. Szczyt głupoty i tyle. To rozumiem, że na kanale 'help' nie można prowadzić konwersacji? Tzn wy możecie, ale my już nie. Jak widać niektórych ponosi "władza" xD

10. Gostek

Gostek New Member

Trophy Points:
    3
    Sataxim, sam regulamin mówi:
    "d) Używanie kanałów niezgodnie z ich przeznaczeniem skutkuje karą w postaci mute na danym kanale."

Fakt można prowadzić dyskusje na helpie, ale tylko wtedy, gdy jest ona związana z serwerem lub rozgrywką. Nie widzę sensu prowadzenia jakiejkolwiek innej dyskusji niezwiązanej z serwerem.

11. KING RAFELO

KING RAFELO New Member

Trophy Points:
    3
    Sataxim osoby które zachowywały sie w ten sam sposób zostały zdegradowane/