1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

drogi xavato

Discussion in 'General Talk' started by ostolix, Nov 5, 2017.

1. Boom

Boom Member

Trophy Points:
    18
    ale zamknij juz tą dupeczke bo to ciebie nie widze nigdzie no name ****ny, nie zauwazyles jeszcze ze nikt cie nie slucha juz nawet ? jestes pionkiem zrozum to gosciu wkoncu i utkaj ciupage

2. Boom

Boom Member

Trophy Points:
    18
    Zdecydowanie 21. O 17 wiele osob ma zajecie po poludniu [wez pod uwage nie kazdy jest takim triadą i odrazu po lekcjach siada i gra do rana.] A o 21 wieczorkiem po dniu fajnie na chillku pobic sie ;) Mysle ze ankieta bylaby dobrym rozwiazaniem, aczkolwiek 21 mi sie wydaje po prostu lepsza i wygodniejsza.

3. Blue (Niebieski Here)

Blue (Niebieski Here) Sometimes U must die to start better life...

Trophy Points:
    28
    To może i 17 i 21 ^.^ lub jakiś bardziej rozbieżne godziny Np 12 - 21 , pozwoliło by to wejść graczom którzy wieczorami pracują itp.

Slavko likes this.
  4. Atmosferyczna

Atmosferyczna New Member

Trophy Points:
    3
    graja ludzie jak uratujecie cos tego ots w tym tygodniu to bedzie dobrze nie wszystkim pasuje lecz kazdy sie pruje hehe ;] dajcie wiecej ******l jak expy taski i jakies tam popraweczki moze jakis quescik zeby rpg cos mozna podzialac . a co do bitek to teamy bija sie na rl mapkach 8.6 jak chcesz miec ze 2-3 gathery dziennie i next ots i tak co 2-3 dni w kolko to zawijaj kapcia i skacz ******lic . xavato dobry ots zamuliliscie troche ale to tylko giereczka ;] mam nadzieje ze jeszcze cos pogramy . a i tak wgl to na **** placzecie tam jeden z drugim sie targujecie o **** wie co jakies opinie z dupy czasem trefne .. spamujecie wszedzie ze odchodzicie ots pada zegnamy placzemy blabla bla beka z was i tyle albo grasz albo placzesz albo wspierasz albo wypierdalasz wiem ze nudzi sie kilku placzka ale sami sie osmieszacie bez kitu ;] . Pozdrawiam De Lopa.

PS.