1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nabór na tutorów. [11.10.2017]

Discussion in 'General Talk' started by Anka, Oct 8, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anka

Anka Nikt nie wygrał z wódką, tylko Polacy zremisowali. Administrator

Trophy Points:
    69
    Szukamy osób chętnych na posadę tutora. Podania prosimy składać bezpośrednio pod tym postem.

W podaniu powinny znaleźć się następujące informacje:
    1. Imię, wiek
    2. Nick w grze
    3. Staż w tibii, staż na naszym serwerze
    4. Czas, jaki możesz poświęcić grze
    5. Znajomość języków obcych
    6. Dlaczego akurat Ty?
    7. Coś o sobie
    Obowiązkowe posiadanie TS3 i mikrofonu.

Spośród złożonych podań wybierzemy cztery osoby, które, według Nas, zasługują na posadę tutora.

PRZYPOMINAM! Pod tym postem składamy TYLKO podania. Rozmowy i komentarze będą usuwane.

Last edited: Oct 11, 2017
    k.k. and Blue (Niebieski Here) like this.
  2. ALCMNDZ

ALCMNDZ New Member

Trophy Points:
    1
    1. Ramon, 21
    2. ALCMNDZ.
    3. Ogólnie w tibie gram 7 lat / Na waszym serwerze tydzień - półtora lub nawet więcej.
    4. Poświęcam dość dużo godzin dziennie grając w Tibię, więc napewno codziennie.
    5. Holenderski Perfect, Angielski Perfect
    6. Jestem ogarniętą osobą jak chodzi o pomoc, wiem jakie mam funkcje i wiem co mam robić. Miałem posadę cm teę na innych serwerach. Nie bedę pisaę na jakich bo nie chce reklamować.
    7. Coś o sobie więc no, producent muzyczny, tibia maniak. Lubie sie socjalizowac z ludzmi ;) .

3. Tajfun

Tajfun New Member

Trophy Points:
    1
    1. Imię, wiek Michal 20 lat
    2. Nick w grze Tajfunowski
    3. Staż w tibii, staż na naszym serwerze w tibie gram od wersji 6.7 na serwerze od 2 tygodni
    4. Czas, jaki możesz poświęcić grze 10h dziennie~~ ale siedze wieecej
    5. Znajomość języków obcych Angielski, Rosyjski
    6. Dlaczego akurat Ty? Chcialbym zostac tutorem gdyz lubie pomagac ludzia, jestem komunikatywny, spokojny i cierpliwy. Jako iz wiekszosc dnia spedzam na serwerze bede mogl spelniac swoje obowiazki
    7. Coś o sobie Student dziennikarstwa i komunikacji spolecznej w tibijke gram cale zycie

4. Sram Do Znicza

Sram Do Znicza Jak Ty Chyba Po Wojaku Ziomuś

Trophy Points:
    3
    1. Sebastian, 20 lat
    2. Sram Do Znicza
    3. W tibie gram od wersji 8.1 jak nie i od 7.6 , staż co prawda na serwerze krótki gdyż tylko 3 dni :D
    4. Raczej większość czasu mogę spędzać na gre, póki mam czas wolny dopóki praca nie przyjdzie :D
    5. Polski (oczywiscie nie w 100%) , Angielski ( podstawowy w mowie i w piśmie)
    6. Po co mam pisać tak samo jak zapewne inni jaki to kto nie jest zarąbisty w czymś tam blablabla , wiem na czym polega "tutorowanie" czy także pozycja w administracji.
    7. Tak jak pisałem wcześniej, jestem Sebastian, mam 20 lat. Skończyłem technikum informatyczne i aktualnie siedze w domu xd. Co tu dużo pisać pytajcie a odpowiem ;)

Edit:
    Posiadam Ts3 oraz mikrofon :)

Last edited: Oct 8, 2017
  5. Azrael

Azrael I like em' small

Trophy Points:
    8
    1. Mattias, 23 years old.
    2. Azrael
    3. Been playing tibia since I was 12, abit addicted to it, been playing on this server for around 2 weeks, learnd the most of the quests and im an active member on the forum aswell as you do already know.
    4. I can devote alooot of time just because I'm working from home, so my online time is quite much wich some people maybe already have seen.
    5. Fluent swedish and fluent english.
    6. Helping people with the knowledge I have myself is something that is pretty obvious to do for myself, sure most of the players in this server is polish but there is coming alot more foreign people and that is where I come in, my english is good enough to make people understand me and my swedish will help alot of swedishtalking people aswell as there is coming alot more of them.
    And as you already've noticed I got alot of ideas for the server & I do have alot more, Im a real creative person.
    7. I'm a real optimistic person, like helping people but also I like annoying people, not in a bad way though, in a sarcastic way, working as a salesman from home so talking is something that I do alot!

Anka, k.k. and cLix like this.
  6. Tony Jezzu HEre

Tony Jezzu HEre New Member

Trophy Points:
    3
    1. Jakub, 24lata
    2. Tony Jezzu Rp
    3. Staż w tibi okolo 9 lat, na serwerze 2 tygodnie.
    4. Czas jaki mogę poświęcić to czas od zakończenia pracy, okolo 4-5 godzin.
    5. Podstawy jezyka Angielskiego, Niemieckiego, Ruskiego.
    6. Dla czego ja? Ponieważ wiem o tibi wiele, i jeszcze wiele moge nauczac innych graczy.
    7. Na co dzień pracuje, interesuje się sportem , jeżdżę na rowerze i w wolnym czasie lubię pograć sobie w gierki.

7. BudWise

BudWise New Member

Trophy Points:
    3
    A to sobie zacznę, raz się żyje :D
    1. Imię, wiek - Gaspard, 22
    2. Nick w grze - Bud Elveellys
    3. Staż w tibii, staż na naszym serwerze - Pewnie tyle co niektórzy gracze mają lat :eek: jakoś 2003/2004 czyli 13 lat będzie na bank // 2 tygodnie
    4. Czas, jaki możesz poświęcić grze - Studia, i nic poza tym więc każdego dnia mam naprawdę sporo czasu 5h dziennie minimum jestem
    5. Znajomość języków obcych - Angielski perfekcyjny, try me :D
    6. Dlaczego akurat Ty? - Dużo wolnego czasu, znajomość Tibijki myślę perfekcyjna po tylu latach :D poza samym graniem miałem najróżniejsze pozycje w kilku większych projektach oteeesów , również parę swoich projektów, w tym jeden serwer postawiony samemu od początku do końca ale było to ładnych parę lat temu :cool: także pozycję gracza jak i supportu znam od podszewki, raczej z levelem nie spinam to już nie te lata, wole posiedzieć na helpie, pogadać, pośmiać się, pograć bardziej rpg, frakcje, questy - stara szkoła :p Choose wisely!
    7. Coś o sobie - Studenciak, gejmer, stoner, no wariacik po prostu :D

edit: Dziwne te emotikonki jakieś xD
    edit2: już normalnie działają

cLix likes this.
  8. doktorek

doktorek New Member

Trophy Points:
    1
    1. Mateusz 25 lat
    2. Patolka
    3. hmm ciezko powiedziec ale okolo 10 lat :D
    4. Na codzien pracuje ale po pracy lubie sobie pograc :p
    5. Angielski Polski
    6. Wiem duzo o tibi o botach i wogole
    7. Lubie w wolnej chwili grac w Tibie xD Pozdrawiam Ania :p

9. BydgoskiBydgoszczak

BydgoskiBydgoszczak Fatality Brutality

Trophy Points:
    1
    1.Tomasz,25 wiosen
    2.Bydgoski Walczyk
    3. Od urodzenia ino wyskoczył z łona, na serwerze od 1 edycji xavato.eu
    4. Non-toper bezrobotny alkoholik łowca niewiast i łamacz serc :/
    5. aj spik inglisz and polisz litle bat
    6. Jestem mila i elokwentna osoba, latwo nawiazuje nowe znajomosci, tibijskie zycie potrafie powiazac z realym zyciem
    7. Stary dziku doswiadczony, lubie uprawiac sporty min. grac w fife, czesto chodze na silownie w los santos. takze xavato obronie krzeslem jak bedzie trzeba (łapa rośnie).

10. Zaraki Kenpahi

Zaraki Kenpahi New Member

Trophy Points:
    1
    1. Imię, wiek Przemysław ,23.
    2. Nick w grze - Zaraki Kenpahi.
    3. Staż w tibii, staż na naszym serwerze - W TIBIE gram od 15 roku życia , na xavato gram od początku edycji.
    4. Czas, jaki możesz poświęcić grze- no wiadomo cały dzień nie mogę siedzieć praca zobowiązuje , ale myślę że około 4-5h dziennie powinno wystarczyć
    5. Znajomość języków obcych - Angielski , Polski - nie każdy potrafi ;)
    6. Dlaczego akurat Ty? - Chcialbym zostac tutorem ponieważ nigdy nie miałem okazji być w supporcie i chciałbym spróbować swoich sił jako pomocnik administracji.
    7. Coś o sobie - Na co dzień pracuje jako wulkanizator i w wolnych chwilach troszkę latam bokami (drift) kiedyś chciałbym wystartować w zawodach , lubię wypady ze znajomymi na piwko.
    8. Posiadam TS3 oraz mikrofon. Pozdrawiam Zaraki Kenpahi

11. szmuglans

szmuglans New Member

Trophy Points:
    1
    1. Paweł, 23
    2. Fruwająca Kupa
    3. Od Tibii 7.6. U Was od połowy września.
    4. Od godzin popołudniowych do późnych godzin wieczornych.
    5. Angielski, Francuski
    6. Nie wiem, ale nie zawiodę :)
    7. Zapalony gracz bukmacherki oraz nerd, który bawi się w koparki kryptowalutowe.

12. Borixon ziomus

Borixon ziomus New Member

Trophy Points:
    1
    1. Bartek, 21
    2. Borixon Ziomus
    3. 8 lat , Xavato koło miesiąca
    4. Dni robocze 5-6h Weekend 12h
    5. Angielski
    6. Bo jestem *****isty
    7. Praca i exp

13. Mankus

Mankus New Member

Trophy Points:
    1
    1. Wiktor, 22
    2. Mankus
    3. Tibia 8.4 ,u was od 14 września
    4. Pracuję w trybie 3 zmianowym,więc wypada to różnie. Czasami jestem od 6 rano, 15 po południu, albo od 22. Średnio na grę poświęcam około 4 maksymalnie 5 h.
    5.Angielski, Ukraiński
    6. Byłem tutorem na pierwszej edycji upadłego już united/candy, a także ST na już nie istniejącej exoriazapto.
    7.Pasjonuję się kulturystyką, uprawiam ją już od przeszło 3 lat. Moją drugą pasją jest e-sport, szczególnie scena Counter-Strike Global Offensive.
    8.Posiadam TS3 i mikrofon.

14. ganja mafia

ganja mafia New Member

Trophy Points:
    3
    1.Kuba 18
    2.Ganja Mafia
    3.staz 8 lat.na xavato od poczatku
    4.Praca przed kompem takze w grze ciale jestem obecny
    5.angielski francuski
    6. dlaczego ja ? bylem tutorem na poprzednich edycjach xavato gram od 1 edycji od 2009 roku na upartego znajde screeny z bitek i wgl.
    7.pracuje przed komputerem , szkola skonczona certyfikaty z informatyki są ogolnie dobrze ogarniam komputery pozdro

Blue (Niebieski Here) likes this.
  15. Baku Krul

Baku Krul Member

Trophy Points:
    8
    1. 1.Szymon, 18
    2. 2. Baku Rp, (Hentai Hunter, Baku Degod)
    3. Gram w tibie od bodajże 7 lat. Na serwerze gram dokładnie od 5 września.
    4. W tygodniu w godzinach 18-21, sobota/niedziela 6-8h (jak mnie coś wciągnie to nawet 12 ;))
    5. English-Perfecto (Do You know English? Yes, I No:D), oczywiście Polski Ojczysty, 3 rok uczę się Rosyjskiego no ale coś nie wchodzi.
    6. Jak już wiele osób zauważyło często odpowiadam na Helpie czy też na pw. Myślę że dogadałbym się z niejedną osobą, która potrzebuje pomocy (Ogarniam większość na serwerze).
    7. Lubię grac w tą gierkę. Wciągnęła mnie od samego początku. Niektórzy nazywają mnie chodzącą tibiopedią :)
    8. Ts? Żaden problem, ale tylko w tych godzinach o których wspomniałem wyżej. W soboty i niedziele różnie.

Last edited: Oct 10, 2017
  16. Anka

Anka Nikt nie wygrał z wódką, tylko Polacy zremisowali. Administrator

Trophy Points:
    69
    Rekrutacja zakończona. Poznajmy nowych tutorów:

Bud Elveellys
    Azrael
    Baku Rp
    Tony Jezzu Rp

Gratulujemy.

Last edited: Oct 11, 2017