1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

NOCNA COFKA SERWERA!

Discussion in 'Bug Reports' started by Rozpru, Jun 17, 2019.

1. Rozpru

Rozpru New Member

Trophy Points:
    3
    Witam,

proszę o wyjaśnienie sytuacji, która miała miejsce w nocy, dokładnie chodzi o cofnięcie serwera.
    Bardzo dużo osób straciło wówczas poziom oraz przedmioty ( także ja ) co odbiera chęci i uniemożliwia dalszą grę.
    Wiem, że na pewno nie było to celowe, aczkolwiek to najsłabszy moment w sytuacji gdy ostatnimi dniami dyrastycznie zmniejszyła się ilość graczy.

Czekamy na odpowiedź,
    Rozpruwacz.

PS. Utrata poziomu oraz przedmiotów.

2. Zepik

Zepik New Member

Trophy Points:
    1
    Właśnie co dalej ja tez straciłem lvl z 707 na 621 i 3 itemy xd

3. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    Rozwiązaliśmy już problem, serwer zostanie włączony na nowo w ciągu 15 minut, piszemy również newsa na stronie gdzie będzie wszystko wytłumaczone.

Slavko likes this.
  4. Remont Ots

Remont Ots New Member

Trophy Points:
    3
    to jest jakiś zart ze cofa mi 25 lvli taski itemy, bota postawilem na undead dragonach wstaje a tu jestem na grimach, zmniejszyli stamine o 30 pkt i **** po sprawie **** w te xavato, zeby punkty odzyskac z poprzedniej edycji to czekam od 3 miesiecy na odpowiedz :cool::cool::cool::cool:

5. KING RAFELO

KING RAFELO New Member

Trophy Points:
    3
    nie tylko tobie lvl zabrało

6. Shiza

Shiza Administrator Administrator

Trophy Points:
    28
    Zmniejszyliśmy również cenę exp potiona o 30% oraz ustawiliśmy 100% więcej expa na dzień dzisiejszy w ramach rekompensty, czy to nie wystarczająca rekompensata?

7. Remont Ots

Remont Ots New Member

Trophy Points:
    3
    w porownaniu do wartosci itemow ktore stracilem i 25 lvli na 600 lvlu to powiem CI ze to mi nie wystarczy.

8. Rozpru

Rozpru New Member

Trophy Points:
    3
    Przerzucałem wczoraj wartościowe itemy z MCka na maina chara i niestety wszystkich tych itemów nie ma. Tak się nie rozwiązuje sprawy.
    Co mam teraz w nagrodę Wam wpłacać hajs, bo exp potion i stamina doll są tańsze? Chyba sobie robicie jakieś żarty.
    Żadna cofka nie powinna mieć miejsca! Już nie wspomnę o tym, że back serwer nie został cofnięty do poprzedniego stanu, dowodem jest brak moich itemów na drugiej postaci.
    Moja cierpliwość i innych osób powoli się kończy, z resztą tak samo jak ten serwer.

9. Tetrahydrokannabinol

Tetrahydrokannabinol New Member

Trophy Points:
    1
    to są jakieś żarty, cofnęło mi 30lvli, itemki sobie przerzucałem wszystkie na MC (stracilem cale eq, cale z IS), nie zostało mi nic, a wy ***** dajecie double expa i poty z IS z przeceną ? to już nawet śmieszne nie jest. I co? może mam teraz sobie kupic potki za hajs znów? Jak już macie taki problem, że każdy jest w dupie to zróbcie WIPE i niech kazdy od nowa zaczyna..
    *****ane w ten server, nie polcam tu grać.
    siemano

10. Paleczek

Paleczek Member

Trophy Points:
    8
    Dla tych cwaniaków co myślą że powiedzą że itemki przerzucili to mam złą wiadomość, wymagany jest cast w którym przerzucacie te itemki :) Pozdro 600 na rejonie essasito.

11. Rozpru

Rozpru New Member

Trophy Points:
    3
    Oczywiście, że był cast, na którym widać było jak przerzucałem itemy. Wyszedłem z propozycją jego sprawdzenia natomiast wtedy nie otrzymałem już żadnej odpowiedzi od GMa czy ch*j wie z kim ja tam rozmawiałem wtedy.
    Dlatego zanim ocenisz i powiesz, że ktoś cwaniakuje to najpierw się dowiedz dokładnie jak było.

Last edited: Jun 18, 2019
  12. Slavko

Slavko Active Member

Trophy Points:
    28
    Tylko jeżeli była cofka, stan serwera wraca do stanu z danej godziny. Raczej nie ma tu możliwości żebyś coś mógł stracić, jedynie poświęcony czas za który masz rekompensatę w postaci expa.

13. Rozpru

Rozpru New Member

Trophy Points:
    3
    Proszę się ze mną nie licytować, bo wiem jakie miałem przedmioty i oczywiście, że jest możliwość. Np. taka, że jeśli w danym momencie itemy były jeszcze na podłodze lub położone na depo to cofnięcie serwera wiąże się z cleanem mapy a co za tym idzie utratą przedmiotów.
    Gamemaster mógł sprawdzić choćby niektóre z castów zamiast ignorować wiadomości, a wtedy nie byłoby trzeba fantazjować. Poziom już dawno odrobiłem i dziękuję, ale to nie zmienia faktu, że nie ma itemów, których sobie nie wylootuje na zawołanie.
    Pozdrawiam.

14. Slavko

Slavko Active Member

Trophy Points:
    28
    Jeżeli twoje przedmioty podczas save serwera znajdowały się na „podłodze” jest to raczej tylko i wyłącznie twoja wina. Serwer informuje nas graczy o zbliżającym się zapisie stanu gry, wiec nie rozumiem skąd twoje roszczenia.

15. Rozpru

Rozpru New Member

Trophy Points:
    3
    Co Ty w ogóle wygadujesz? Serwer informuje o zapisie o 6:59, a nie o ~22:00. Serwer został cofnięty do godziny 22:33, więc skoro o tej godzinie przedmioty znajdowały się na glebie to chyba jasne, że zniknęły. Tak właśnie czytacie ze zrozumieniem.

Zepik likes this.
  16. Remont Ots

Remont Ots New Member

Trophy Points:
    3
    Pisali przeciez ze ludziom nawet cofnelo postac o 2 tygodnie wiec **** do dupy. W nocy o 1 ogarnalem itemy postawilem bota na undead dragony wstaje a postac stoi na grimach bez itemow **** mnie to jebie ze cofneliscie do save z 22 ja nie jestem jakis robotem ze mam siedzdiec przy kompie i patrzec czy na otsie cofki nie bedzie, parodia jak **** zamknijcie ten serwer w ****u i nie wlaczajcie wcale. A z ta rekompensata w postaci promocji w sms shopie to was ***** chyba bog opuscil:)))

17. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    Serwer został cofnięty do godziny 22:02, bo tego wymagała sytuacja, jeśli ktoś coś stracił to proszę o dokładnie opisanie tego w prywatnej wiadomości do mnie.

18. Rozpru

Rozpru New Member

Trophy Points:
    3
    Napisałem wiadomość na priv.