1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nowa edycja Elotha/Tibijki.

Discussion in 'General Talk' started by Plincz, Dec 10, 2017.

?

Kiedy chcecie startu nowej edycji Tibijki/Elotha?

 1. Na święta.

  7 vote(s)
  29.2%
 2. Wtedy co wystartuje Original.

  3 vote(s)
  12.5%
 3. Nigdy.

  14 vote(s)
  58.3%
 1. Plincz

  Plincz Member

  Messages:
  41
  Likes Received:
  2
  Trophy Points:
  8
  Gender:
  Male
  Proponowałbym postawić na święta Tibijke albo Elotha, wtedy będzie najlepszy czas, ponieważ jest dużo wolnego czasu i nie ma żadnych innych serwerów pod 8.0, więc wszyscy którzy mają ochotę zagrać na 8.0 wbili by na wasz serwer.

  ...a nie w styczniu, bo wtedy będzie kolejna edycja Originala (który jak widać jest realną konkurencją dla waszych serverów) i skończy się na tym ze znów połowa graczy wbije do was, połowa tam i server padnie w 3 dni.

  Zamiast mądrze rozporządzać startami serwerów (pod graczy nie pod was), to wybieracie jakieś bezsensowne daty, do tego jeszcze w niedzielę.

  Jak były 2 inne serwery pod 8.0 (ClassicTibia, OriginalTibia) to wy startujecie z Kasterią. Teraz same gówniane otsy pod 7.4, to wy znów czekacie aż wystartuje inny konkurencyjny server i będziecie się bić o graczy.
   
 2. Scruffy

  Scruffy New Member

  Messages:
  28
  Likes Received:
  10
  Trophy Points:
  3
  mój głos na drugą opcję
   
 3. Polish Flamer

  Polish Flamer Unstoppable

  Messages:
  54
  Likes Received:
  8
  Trophy Points:
  8
  Gender:
  Male
  Tibijka/Eloth/Kasteria to już spalone serwery. Nawet nie ma co ich stawiać, takie jest moje zdanie. Sądzać po Vote będzie 70% na "Nigdy"
  Mogliby postawić jakiś 8.0 bez tych gówno nowych respów i potworów w stylu pierwszego Elotha v1 i z inna nazwą serwerów.
   
 4. Plincz

  Plincz Member

  Messages:
  41
  Likes Received:
  2
  Trophy Points:
  8
  Gender:
  Male
  Akurat te nowe respy nie należą do negatywnych rzeczy i expienie na każdej nowej edycji na jednym i tym samym nie jest wcale rzeczą zachęcającą do gry.
  Serwery mogą być spalone jedynie z powodu Administracji która nie szanuje swoich graczy.

  A tym że nie chcecie nowych edycji serwerów pod 8.0 samo sobie zaszkodzicie, bo się skończy na tym że same gówna pod 7.4 będą stać. Rozmawiałem z Marcusem - powiedział że już nigdy nie postawi otsa pod 8.0 przez społeczność która gra na tej Tibii, rację w tym ma bo sami doprowadzają do upadku 8.0. Teraz albo zabocony syf na 8.6+ albo 7.4 tylko stoi.
   

Share This Page