1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Odnośnie różnych tematów na forum.

Discussion in 'General Talk' started by Paleczek, Mar 14, 2018.

1. Paleczek

Paleczek Member

Trophy Points:
    8
    Siemka na forum są takie tematy na których nie ma wyraźnej odpowiedzi administracji na temat różnych propozycji itd... Mój post o nowym evencie stoi z ponad tydzień a administracja sobie leci w ***** i na nic nie odpowiada,sprawdzajcie to prosze.

2. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    Sprawdzamy, ale nie zawsze odpisujemy, mamy sporo na głowie i ciężko od razu odpisać na każdą propozycje..

3. Paleczek

Paleczek Member

Trophy Points:
    8
    Odnośnie innego tematu, ponieważ już jest zamieszanie, czy wolno jednak nabijać rs czy nie bo mi wbili rs już z 10 dni temu na Sanyol i straciłem itemki z tej postaci praktycznie cały set prócz rączki?

4. Burdne Pjeniondze

Burdne Pjeniondze New Member

Trophy Points:
    1
    Jak nie umiesz ustawić bota to sam sobie jesteś winny. Sam się wkurwiam jak chcę iśc poexpić/postawić bota a tu ktoś na 3mc zapierdziela - dlaczego to ma być fair, a nie fair ma być wbijanie rsa komuś kto jest nie ogarem i w dodatku nawet go nie ma przed kompem a szybko z respa nie zejdzie bo bot full afk?!

Dla mnie to nie jest nabijanie rs'a żeby komuś ukraść eq bo stać mnie na swoje - dla mnie to po prostu wywalenie kogoś z respa na dłużej bo musi sobie nowe eq ogarnąć :)

5. Paleczek

Paleczek Member

Trophy Points:
    8
    Ziomek nabiłem 480 lvl chyba w niecały tydzień 5-6 dni po zmianie exp stage na trudniejszy potem wbili mi rs i spadło mi z 35lvl bo wary/dedy na questach itd... oraz te eq za ponad 1k point. Chodzi mi o to czy można czy nie bo chce aby zwrócili mi eq i tyle. Bo raz jest tak i tak.
    Mam skrypt na xlog przy rs oraz na ue 6 kratek od gracza,ale na expie były schody i niestety jak gościu stoi poziom wyżej bot nie widzi i skrypt nie działa. Skrypt xlog więc bot musi postać żeby się wylogować więc odrazu mnie nie ma a za ten czas mogą mnie zabić.

6. Slavko

Slavko Active Member

Trophy Points:
    28
    Po zejściu na schodach masz exhaust a czary więc coś ten skrypt na UE słaby .