1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Postać o nicku Hellish Tortoise

Discussion in 'Bug Reports' started by Meus, Mar 8, 2018.

1. Meus

Meus New Member

Trophy Points:
    1
    Postać o nicku Hellish Tortoise wbija rs ... Wbiła już co najmniej na 3 postaciach...
    Jeżeli ktoś jeszcze został okradziony z eq przez tą postać - piszcie pod postem...
    Mam nadzieje że administracja zrobi coś z tym problemem i będzie jakaś rekompensata dla pokrzywdzonych ...

Attached Files:

• bug.jpg
      bug.jpg
      File size:
      678.5 KB
      Views:
      40
  2. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    Postać usunięta, nick zablokowany. W prywatnej wiadomości napisz wartość przedmiotów, które straciłeś.

3. Paleczek

Paleczek Member

Trophy Points:
    8
    Halo halo on mi dawał auto follow na moich mc i spadał pod ue nabił mi z 4 rsy z full setami a potem sobie mnie zabijał. Czemu tacy ludzie są na świecie ? Spadły mi 3 pawy/3 magmy 1 rączka 3 te armory z sms shopu/2 yala maski/1 hat of the mad/3 spell book of blade/ oraz te wandy blade rody. Mam skrypt na anty rs ale czasami nie włączę skryptu albo postać nie da xloga. Nabijał mi rs poprzez wbicie na resp,włączenie auto follow na mój nick i wpadał na ueki -_- Dlatego próbuję ogarnąć eq poprzez dawanie jakichś nowych propozycji na event bo nie da się grać xd,w sumie też dlatego nie gram na serwie. Nick Sanyol. Zapomniałem też o 2x softy i raz fwb.

Last edited: Mar 8, 2018
  4. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    @Paleczek
    Czekam na wiadomość priv z datą cama, na którym wszystko widać.

5. Paleczek

Paleczek Member

Trophy Points:
    8
    @naveski. Z tym może być problem,gdyż postacie nie są już w moich rękach. Musiałem coś zrobić bo mc i tak nie ogarniam navi a więc wszystkie mc zostały "oddane" w dobre ręce. Jeśli ziomki się zgodzą podać passy zobaczyć podam datę i nicki postaci,ale i tak nie wiem czy znalazł bym te camy a po 2 nie mam jak ich otworzyć, a co za tym idzie jeszcze bardziej trudno było by to znaleźć. No słabo jeśli nie da rady ogarnąć to psu w dupę.

6. Meus

Meus New Member

Trophy Points:
    1
    Nicki Elder From full eq ed Loosek full eq ms Timi full eq rp Meus zabijali bez blessow i wypadlo paw amulet i claw of the khalos okolo 30 gold nugets 3 staminerki 2 frag remover

7. Baltazar

Baltazar New Member

Trophy Points:
    3
    co ty ******lisz
    Elder From jakis ciapak ci wbil rsy i zostaly itemy przejete
    Loosek to Draxo wbil rsy i tez itemy zostaly przejete

8. KING PAWLAK

KING PAWLAK New Member

Trophy Points:
    3
    Dobrze mówi @nevski. elo gruby co tam słychać tak btw

9. Meus

Meus New Member

Trophy Points:
    1
    Ta Brazole wbili rs a wy *****aliście eq ...

10. Burdne Pjeniondze

Burdne Pjeniondze New Member

Trophy Points:
    1
    Według mnie coś takiego powinno być dozwolone :) grasz na bocie to sobie go dobrze ustaw, żeby nie był ue przy graczu :) Sam tak padłem po 5 dniach od startu servera, też straciłem full eq ale nie płakałem jak dziecko bo wiedziałem, że był to mój błąd poprzez złe skonfigurowanie cava. Zresztą możesz nawet sobię ustawić ze jak masz więcej niż X fragów to używa frag removera lub przestaje chodzić na cave - wystarczy ruszyć trochę głową.

Gościowi, któy nabił Ci 4 rsy przybiłbym 5tke bo musisz być strasznym n00bkiem

pis jou.

11. Paleczek

Paleczek Member

Trophy Points:
    8
    Brawo jak nie płakałeś,nie musisz się chwalić,a co jeśli masz all questy done na eq oraz nie masz za co kupić eq z sms itd... Jedynie event a na eventy wbija sporo ludzi więc jest może 1% szans że wygrasz.

12. Burdne Pjeniondze

Burdne Pjeniondze New Member

Trophy Points:
    1
    Jak to co 10 mc i nabijasz punkciki xDDD