1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

PROTECTIVE PAW AMULET

Discussion in 'Proposals' started by Zinom, Dec 10, 2018.

1. Zinom

Zinom New Member

Trophy Points:
    3
    Apeluje o "ulatwienie" tego questa bo wiekszosci osob nie chce sie po prostu tracic czasu na przechodzenie jakiegos chorego labiryntu z zapadniami. Owszem quest nie bylby trudny gdyby nie bylo tam veomahlenow ktore ciagle rzucaja fire bomby ktore zakrywaja gp oraz cleana co pol godziny ktory usunie gp jezeli nie zdazymy przejsc labirynut. Pomijajac wszystko powyzsze ranga tego questu nie jest adekwatna do nagrody wiec powinien byc zmodyfikowany zeby byl latwiejszy . Wiekszosc osob zgodzi sie ze mna . Zapraszam do dyskusji !

sataxim and vezovi like this.
  2. vezovi

vezovi New Member

Trophy Points:
    1
    Potwierdzam, quest jest nie tyle trudny, co po prostu irytujący. Nagroda nie warta zachodu, żeby latać po 20 razy i sprawdzać drogę...

Last edited: Dec 10, 2018
  3. dobrychlopakbezkitu

dobrychlopakbezkitu New Member

Trophy Points:
    1
    Potwierdzam , ewentualnie dodać mocniejsze potwory oraz zwiększyć ich ilość z wyłączeniem zapadni .

4. Vexis

Vexis Member

Trophy Points:
    18
    Wydaje mi się jednak że to nie miało by sensu, jest to rzecz z SMS-SHOP więc quest powinien byc ciężki.
    Serwer jednak musi się z czegoś utrzymywać, jakby zrobili łatwe takie questy to nikt by im nie wyslal sms czy przelewu, a jednak każdy chce za coś normalnie żyć.
    Jeżeli twierdzisz ze nikomu się nie chce robić 10zł kosztuje 400pkt a paw amulet 300 więc to nie jest majątek.

Ale według mnie troszeczkę przesadzili bo full eq na MS'a kosztuje 1725punktów gdzie w przeliczeniu na zł jest to: 44zł przelew i prawie 3x sms 30.75zl więc wiadomo lepiej by było za 10zł.
    Myślę ze full eq nie powinno przekraczac 20-30zl przelewu (ale to tylko moje mysli)
    Nie wspominając jeśli ktoś chcę używać Staminek/Exp Boostow.
    (Dla tych co nie wiedzą dlaczego w sms trzeba wydac 90zl a przelewem 44zl, z prowizji na sms z 30zl dostają jakies 13-16 zł zależy)

Ale teraz znów spojrzeć na to z 2 strony są eventy na których dostaje się po 50pkt to jest raczej troche za mało.
    Zmiana na 200pkt wydawała by się rozsądna. (więcej ludzi by chciało chodzić bo za jeden wygrany evencik mial by większą aktywność)

Więc jak najbardziej ja bym tego questa zostawił, jakby zrobili wszystkie łatwe na eq nie było by sensu wydawac kasy na OTS co się równa z upadkiem serwera bo nie było by za co go opłacic.

Pozdro :D

5. vezovi

vezovi New Member

Trophy Points:
    1
    Zrobiłeś tego questa (albo chociaż podjąłeś próbę jego zrobienia), czy tak z dupy się wypowiadasz?
    Nic nie trzeba upraszczać, wystarczy zmienić te zapadnie, żeby był jakiś sposób ich "odkrycia", aby uniknąć latania 20x po labiryncie na chybił trafił i wybijania kolejny raz mobów. Stworzyć po prostu z tego questa zagadkę, jak uporać się z zapadniami. Gracz będzie musiał pomyśleć i wpaść na rozwiązanie, a nie wkurzać, że zaraz znowu zacznie od nowa, bo quest to totalna loteria.

sataxim likes this.
  6. Zinom

Zinom New Member

Trophy Points:
    3
    namyslila sie administracja ?:D

7. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    Możecie znaleźć drogę prostymi patentami, wystarczy pomyśleć przecież.