1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Skarga na 'Nadia De Lahoya"

Discussion in 'Rule Violations' started by cLix, Dec 4, 2018.

1. cLix

cLix Starszy Tutor za 10zl

Trophy Points:
    18
    Witam. Sytuacja jest taka, iż od 2 dni próbuje się dowiedzieć co z wynikami konkursów (ok, to moze byc denerwujące, spoko) oraz z punktami za 'aktywność na forum' - ponieważ system spami mi ten tekst co 5 minut. Dlatego jestem ciekaw jak to działa.

Mniejsza.
    Dziś zaszła taka sytuacja, że napisałem na report z PYTANIEM kiedy wyniki konkursu + pkt za forum. Jedyne co dostalem, to czerwony napis CLOSE.
    Pomyślałem, okej. To napisze na Helpie.

17:32 Thc'devilry Clix [319]: Dzieki za odpowiedz na ctrl+r. <3. *****isci jestescie, pytam sie od 2 dni o to samo i ***** normalnie odpowiedzi nie moge dostac. Jakbym cos zlego robil, to okej - ale ciezko raz odpowiedziec i dac spokoj?
    17:32 Amithir [206]: ile daja softy?
    17:33 Rozgszefka [246]: a o co sie pytasz ?
    17:33 Amithir [206]: hp/mn na sekunde czy cos
    17:33 Thc'devilry Clix has been muted by Nadia De Lahoya for using it inappropriately.

17:35 Thc'devilry Clix [319]: tylko unmute mi dawaj
    17:35 Thc'devilry Clix [319]: bo nie miales prawa mi nic za to dac
    17:35 Thc'devilry Clix [319]: pisalem
    17:35 Nadia De Lahoya [402]: z wyzywanie ? -WTF jakie WYZYWANIE ?!?

Tak, może te niecenzuralne słowo tutaj wadzi, lecz wiadomo - to jest chwila, gdy człowiek się denerwuje.
    Ale ja pytam.... Za co dostałem MUTE przez tego śmiesznego tutorka? No za co? Gdzie to w regulaminie napisane, że temat z ctrl+r nie może być zapytany/przeniesiony na Helpa? Nieraz ludzie zamiast na ctrl+r pisza na Helpie "JEST GOD? DAWAJCIE GODA MAM BUGA BUGA MAM GODA DAWAJ". A ja za takie coś - co wg. mnie jest sprawą dość ważną (rozstrzygnięcie konkursu itp) - dostaje mute przez tutorka xD. No bez jaj. Wiem, że to tylko mute na 10 minut - lecz ten tutor niech się czegoś nauczy niż tylko wklepywania idiotycznego /mute,

((wyzwisk nie było w moim wpisie przed tym jak dostalem mute

EgzeQutor3 likes this.
  2. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    Zależy którego konkursu, na pomysł do castle eventu właśnie właśnie została wybrana osoba, która najlepiej według nas napisała, jeśli chodzi o quest/misje etc to sami jeszcze nie wiemy, jest trochę ciekawych pomysłów, kilka można złączyć w jedną całość i wyglądałoby na prawdę dobrze, musisz być cierpliwy i tyle, wczoraj dodaliśmy quest na ring dla RP/EK, aktualnie pracujemy nad mapą do Castle, wszystkiego na raz nie zrobimy. Tutorowi można odpuścić, po prostu był zmęczony ciągłym pytaniem o to.

Anka likes this.
  3. cLix

Trophy Points:
    18
    Jak on mi dał mute za wyzywanie, ktorego nie bylo i sam do mnie napisal, ze za wyzywanue a nie pytanie. Nie pytalem ani razu na helpie wczoraj o to. Pzdr.

4. Slavko

Slavko Active Member Support

Trophy Points:
    28
    Panie cLix, skopiowany dialog to żaden dowód. Jeżeli następnym razem będziesz miał nieprzyjemność pisać skargi wstaw Screena zamiast dialogu który można edytować.

5. cLix

Trophy Points:
    18
    Slavko - zapytaj Nadie czy tak pisał/a. Lub czat loga wyciągnijcie. Nie mam po co klamać, zres,tą nie jedna osoba, co byla na helpie moze to potwierdzić. :) nie manipuluje tekstem. Przykro mi troche przez Twoje zdanie na moj temat, które jest błędne. Nie jestem graczem Xavato od 2 dni, tylko od ponad roku, bylem tu Senior Tutorem i nie chcę nikomu źle, ale konsekwencje trzeba wyciągnąć. Niech się oskarżony wypowie. :). Wtedy będzie wszystko jasne. Pozdrówki. Nie Panie, tylko Kacper lub cLix. :).

6. Koniec

Koniec Member

Trophy Points:
    18
    nie wiem jak on mogl miesc senior tutora, jak to taka maruda ze szok xd

Anka likes this.
  7. cLix

Trophy Points:
    18
    No to żeś się do skargi odnióśł chooopiee. Lecz no maruda, skoro gówno się dzieje, to warto temu zaradzić. A jak Ty w smrodzie lubisz spać, nie mój problem .