1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[TaskSystem] Nagrody

Discussion in 'Proposals' started by KING PAWLAK, Mar 5, 2018.

1. KING PAWLAK

KING PAWLAK New Member

Trophy Points:
    3
    Cześć, znów mam Ciekawy pomysł - tak myślę, rzecz jasna..
    Więc..

O co chodzi w pomyśle?
    Moim zdaniem warto byłoby uwzględnić dodanie jakichkolwiek nagród dodatkowo poza zdobywanym doświadczeniem po ukończeniu Taska, chociażby jak są Easy,Medmium,Hard to w zależności od poziomu trudności wykonywanego zadania otrzymywalibyśmy dodatkowo nagrodę rzeczową np:
    Za zabicie 10000 Deadly Mower, otrzymujemy 41mln expa + do tego np: Staminka ( daje prosty przykład przedmiotu i nie ingeruję w nagrody )

Co dzięki temu zyskamy my i serwer?
    - My jako gracze chyba tłumaczyć nie trzeba, kolejna dawka gorących chellangów które przyczynią się do rywalizacji i oczywiście Taski dzięki temu będą ciekawsze;
    - Gracze lubią jak coś się dzieje na serwerze, a nie lubią monotonii więc nawet z takich drobnych zmian i ulepszeń gracze rzecz jasna będą się cieszyli i uśmiechali, że administracja cały czas coś robi (aczkolwiek tutaj wam nie mam nic do zarzucenia ponieważ aktualnie robicie świetną robotę)
    - Jak punkty wyżej gracze zadowoleni to i humor administracji będzie poprawiony i "poczucie dobrej roboty" co jest chyba najważniejsze w życiu..

Pozdrawiam, czekam na wypowiedzi.

2. Koniec

Koniec Member

Trophy Points:
    18
    Pomysl nie przejdzie bo na serwerze jest zjebana gospodarka, a twoj pomysl jeszcze bardziej by zapierdolil gospodarke

3. KING PAWLAK

KING PAWLAK New Member

Trophy Points:
    3
    jeśli by zostały wprowadzone nagrody za taski, wtedy byłbym za np: utrudnieniem poszczególnych questów. W szczególności Stamina Doll'a. Ludzie na full afkach wbijaj 250 robi questa, przelogowywuje na kolejną postać wbija 250 i tak dalej i tak dalej. Dzięki czemu ludzie nie zaznają trudny gry i wysiłku w zdobyciu poszczególnych przedmiotów. Jeśli mój pomysł miałby zostać wprowadzony należałoby wprowadzić kilka znaczących zmian.

4. Traxi123

Traxi123 New Member

Trophy Points:
    1
    to jest orshabumba tu o wszystko jest latwo na **** ci nagrody za taski :D to rob tez te 250lvle sprzedawaj staminki i bedziesz mial wszystko w opor Przeciez to sa full afki to nawet nic nie bd robil