1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Za co moje konto zostało zbanowane??

Discussion in 'Rule Violations' started by Bisu, Feb 28, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bisu

Bisu New Member

Trophy Points:
    1
    Nick: Jazda itp
    Czy dowiem się za co moje konto zostało zbanowane oraz dostałem delete prawie 480 ms????

2. Anka

Anka Nikt nie wygrał z wódką, tylko Polacy zremisowali. Administrator

Trophy Points:
    69
    Po raz kolejny post na temat tej samej osoby i nie staraj się zaprzeczać, bronić, argumentować, czy cokolwiek.
    Gracz Blue Water ma zakaz wstępu na każdy nasz serwer, dożywotnie i nieodwołalnie z racji jego zachowania i wielokrotnego łamania regulaminu na poprzedniej edycji. Jeśli którykolwiek gracz udostępnia mu swoje konto, by mógł z niego korzystać (grać), sam, z własnej winy i woli jest narażony na takie sytuacje. Ponadto, z Twoich logowań i IP nie wynika, żeby było to Twoje konto. Więc pisanie w imieniu osoby, która nie ma prawa istnieć na naszych serwerach, może źle wpłynąć na autorów tematów tego typu.

k.k. likes this.
  3. Bisu

Bisu New Member

Trophy Points:
    1
    Czy Ty masz jakis problem ze sobą?
    Mogę Ci podać ***** nawet mojego prywatnego emaila na którym konto to zostało założone masz tam wszystkie moje dane wraz z numerem telefonu do kurwy nędzy, konto zostało udostępnione jego bratu w celu expienia go bo ja takiej możliwości w tym czasie nie miałem. Więc co ty ******lisz o jakichś logach ip skoro prawda jest zupełnie inna(od początku założenia tego konta było moje ip bo ja je założyłem oraz grałem nim, a konto dałem do expa jakies 2 dni temu), jeżeli masz z nim jakiś problem załatw to z nim, a nie usuwasz konta innych graczy

4. neutrishg

neutrishg New Member

Trophy Points:
    3
    nie dość że ban za nic tu się łapie to jeszcze konto usuwają bez powodu xd

Thread Status:
Not open for further replies.