1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

ZNIKLY MI ITEMY.

Discussion in 'Rule Violations' started by Chicha Expiola, Feb 28, 2018.

1. Chicha Expiola

Chicha Expiola New Member

Trophy Points:
    1
    Dzisiaj w nocy wbijalem rsy ludziom, miedzy godzina 8 a 9 skonczylem wbijac rsy poszedlem do domku, odlozylem itemy i poszedlem na event, wyrzucilo otsa, za chwile loguje na postac itemow nie ma . Sprawdzcie sobie Camy postaci Haah i zobacz Czy sie podkladalem :) Pozdrawiam, czekam na wyjasnienie sprawy.
    Pisalem na ctrl+r Odpisal mi ktos, zebym napisal jeszcze raz,ze za chwile drugi God mi odpisze, czekam godzine jeszcze nie odpisal ;) Pisalem do Anki powiedziala, ze nie ma czasu .

2. Chicha Expiola

Chicha Expiola New Member

Trophy Points:
    1
    Dodam jeszcze, że bo crashu otsa, od razu zalogowałem i stałem na vipie, za moment serwer był wyłączony dla graczy, po chwili znów włączony i jak zalogowałem stałem juz w innym miejscu.

3. k.k.

k.k. xavato.eu Administrator

Trophy Points:
    69
    Odezwij się na ctrl + r w tej sprawie.

4. Koniec

Koniec Member

Trophy Points:
    18
    WAŻNA INFORMACJA!
    Doszły nas słuchy, że rzekomo pomagamy wybranym osobom w odzyskiwaniu ich kont - pomagalismy wszystkim którzy do nas do tej pory napisali, jednak jeżeli ma to się odbijać na naszym supporcie negatywnie rezygnujemy z tego całkowicie. Bardzo prosimy o dopilnowanie swoich haseł, ponieważ od tej pory nie ingerujemy w odzyskiwanie utraconych kont/przedmiotów. Tak więc jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoje hasło jest hasłem unikalnym, które nigdzie wcześniej nie było użyte zalecamy je zmienić aby uniknąc nieprzyjemności.

:)