1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

ZNIKLY MI ITEMY.

Discussion in 'Rule Violations' started by Chicha Expiola, Feb 28, 2018.

 1. Chicha Expiola

  Chicha Expiola New Member

  Messages:
  10
  Likes Received:
  0
  Trophy Points:
  1
  Gender:
  Male
  Dzisiaj w nocy wbijalem rsy ludziom, miedzy godzina 8 a 9 skonczylem wbijac rsy poszedlem do domku, odlozylem itemy i poszedlem na event, wyrzucilo otsa, za chwile loguje na postac itemow nie ma . Sprawdzcie sobie Camy postaci Haah i zobacz Czy sie podkladalem :) Pozdrawiam, czekam na wyjasnienie sprawy.
  Pisalem na ctrl+r Odpisal mi ktos, zebym napisal jeszcze raz,ze za chwile drugi God mi odpisze, czekam godzine jeszcze nie odpisal ;) Pisalem do Anki powiedziala, ze nie ma czasu .
   
 2. Chicha Expiola

  Chicha Expiola New Member

  Messages:
  10
  Likes Received:
  0
  Trophy Points:
  1
  Gender:
  Male
  Dodam jeszcze, że bo crashu otsa, od razu zalogowałem i stałem na vipie, za moment serwer był wyłączony dla graczy, po chwili znów włączony i jak zalogowałem stałem juz w innym miejscu.
   
 3. k.k.

  k.k. xavato.eu Administrator

  Messages:
  280
  Likes Received:
  162
  Trophy Points:
  69
  Gender:
  Male
  Odezwij się na ctrl + r w tej sprawie.
   
 4. Koniec

  Koniec Member

  Messages:
  109
  Likes Received:
  16
  Trophy Points:
  18
  Gender:
  Male
  WAŻNA INFORMACJA!
  Doszły nas słuchy, że rzekomo pomagamy wybranym osobom w odzyskiwaniu ich kont - pomagalismy wszystkim którzy do nas do tej pory napisali, jednak jeżeli ma to się odbijać na naszym supporcie negatywnie rezygnujemy z tego całkowicie. Bardzo prosimy o dopilnowanie swoich haseł, ponieważ od tej pory nie ingerujemy w odzyskiwanie utraconych kont/przedmiotów. Tak więc jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoje hasło jest hasłem unikalnym, które nigdzie wcześniej nie było użyte zalecamy je zmienić aby uniknąc nieprzyjemności.


  :)